Evde Paketleme İşleriyle Para Kazanmak

Evde paketleme işinin yapılması sayesinde farklı pek çok sektöre yönelik hizmet üretilmiş olmaktadır. Aynı zamanda ev dışında çalışma olanağı olmayanlar için de evde paketleme işi sayesinde etkili bir kazanç kapısı açılabilmektedir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Evde paketleme işlerinin farklı şekillerde yapılması mümkün olmaktadır. Bazı iş yerleri, yapılacak olan paketleme işi için tüm malzemeleri temin etmekte olup bazı iş yerleri ise ücret karşılığında alınmasını beklemektedir. 

Evde paketleme işlerinde genellikle herhangi bir yetenek ya da beceri gerekmemektedir. Mevcut malzemelerin en dikkatli biçimde paketlenmesi sayesinde hazır hale getirilmekte olup istenen sayı kadar paketleme yapılması beklenmektedir. 

Paketleme işlemlerinin en çok yapıldığı sektörler organizasyon sektörleridir. Nikah şekeri, kına hediyelikleri, plastik bardak veya tabak paketleme gibi farklı ürünlerin ayrı ayrı paketlenmesini sağlayan bu iş alanında aynı zamanda tek tip olacak şekilde bir paketleme yapılması önemli olmaktadır. 

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde plastik bardak paketleme işleri öncelikli olarak özel günlerde kullanılmak üzere çok sık ihtiyaç duyulan paketleme işleri olarak bilinmektedir. Bardak paketleme işlerinde genel olarak malzemeler, iş yeri tarafından temin edilmekte olup yalnızca paketleme kısmının evden yapılması istenmektedir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Evde bardak paketleme işi yapmak isteyenlerin öncelikli olarak bu işi veren sektörleri araştırarak bizzat başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Şirketlerin insan kaynakları birimlerine başvuru yapılmasının ardından uygun görülmesi durumunda başvuru sahiplerine dönüş yapılarak anlaşmalar sağlanmaktadır. 

Başvuru esnasında mutlaka iletişim numaralarının tam ev eksiksiz bir biçimde bırakılması gerekmektedir. Şirket birimleri tarafından bu numaralara dönüş sağlanmakta olup ulaşılamaması halinde diğer başvuru sahipleri ile görüşme yapılabilmektedir. 

Şirketler tarafından kabul alındıktan sonra bardak paketleme işlemleri için bardak, paket ve eldiven gibi paketleme işlemleri esnasında ihtiyaç duyulabilecek olan tüm malzemeler ilgili adreslere teslim edilmektedir. 

Bardak paketleme işlemleri için belirli bir süre sınır verilmekte ve bu verilen süre sınırı içerisinde işlemlerin tamamlanması gerekmektedir. Tamamlanan paketleme işlemlerinden sonra tekrar ilgili adreslere gidilerek paketlenmiş ürünler teslim alınmaktadır. 

Evde bardak paketleme işlemlerinde titiz çalışma oldukça önemlidir. Bu nedenle işlemlerin eldivenle yapılması gerekmekte olup şirket tarafından teslim alınan ürünlerde herhangi bir problem tespit edilmesi durumunda da çalışma anlaşması durdurulabilmektedir.

Evde Kalem ve Silgi Paketleme 

Evde kalem ve silgi paketlemesinin yapılması kırtasiye sektörü içerisinde fabrikasyon olarak üretimi sağlanan bu ürünlerin paketlenmesinin insan eli ile yapılma ihtiyacından kaynaklanmaktadır. 

Kalemler ve silgiler toplu olarak üretilmelerine rağmen paketleme işlemlerinde ise doğru bir biçimde tasnif sağlanarak paketleme yapılması önemli olmaktadır. Bu nedenle üretim süreçlerinden sonra evde paketleme yapmakta olan kişiler ile görüşülerek teslimat süreçleri yapılabilmektedir. 

Evde paketleme işlemlerinde kullanılacak olan malzemeler ile ilgili olarak başvuru sürecinde görüşme sağlanması gerekmektedir. Şartların uygun olması durumunda parça başı üzerinden hesaplanan ücretlerin 2.500 TL tutarlarına kadar varması söz konusu olmaktadır.

Evde kalem ve silgi paketleme işlemleri yapılırken ne kadar kazanç elde edileceği tamamen kişilerin çalışma hızlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Parça başı üzerinden hesaplama yapıldığı için ne kadar çok paketleme yapılırsa o kadar yüksek gelir elde edilebilmektedir.

Evde Balon Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde balon paketleme işinin yapılması organizasyon firmaları tarafından verilmekte olup, balonların renklerine ya da sayılarına göre paketlenmesini sağlamaktadır. Özel günlerde çok sık tercih edilmekte olan bir malzeme olması nedeniyle farklı sektörler tarafından da balon paketleme işi ile ilgili olarak çok sık evden çalışma ihtiyacı oluşmaktadır. 

Balon paketleme işlemlerinde yalnızca balonların sınıflandırılarak paketlenmesi değil aynı zamanda etiketlenmesi de bulunmaktadır. Markanın kendi adına balon yaptırmak istemesi durumunda etiketleme de yapılarak işlemlerin tamamlanması istenmektedir. 

Evde paketleme işi yapılırken her türlü malzemenin paketlenmesinde önemli olan zamanında ve doğru bir biçimde teslimat yapılması olarak bilinmektedir. Hızlı teslimat sağlayan çalışanlar, firmaların en çok talep ettiği kişiler olacağı için kazan bakımından da önemli gelir oranları elde etmeleri sağlanabilmektedir. 

Balon paketleme işlerinde de hız önemli olmakta fakat bunun yanı sıra işlemlerin tam ve eksiksiz yapılması konusunda da hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Bu nedenle yapılacak olan işlemler öncesinde firmadan gerekli tüm bilgilerin alınması ve buna uygun bir çalışma standardı belirlenmesi beklenmektedir. 

Evde Düğme Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde düğme paketleme işi firma tarafından paketleme için gerekli olan ekipmanların temin edilmesi ile yapılmaktadır. Düğmelerin düzenli bir biçimde paketlenmesi için koli bandı, koli, ambalaj paketi ve maket bıçağı gibi gerekli olan tüm malzemeler temin edilmektedir. 

Düğme paketleme işlemleri genellikle sayıya ya da renge göre ayrıştırılarak yapılmakta olan işlemler olarak bilinmektedir. Bu nedenle paketleme öncesinde ne şekilde bir kategori gerektiğine ilişkin görüşme sağlanmalı ve sonrasında paketleme süreçlerine geçilmesi gerekmektedir. 

Düğme paketleme işlemlerinde düğmelerin boyutları da önemli olmaktadır. Tek boy paketleme yapılacağı durumlarda dikkatli bir şekilde işlem gerekli olurken, karışık paketlemelerin daha hızlı bir biçimde yapılması mümkün olmaktadır. 

Evde Sabun Paketleme İşleri 

Evde sabun paketleme işleri piyasa içerisinde en çok ihtiyaç oluşan işler arasında gösterilmektedir. Özellikle doğal yapım sabunların fabrikasyon görmemesi için evden paketlemelerinin yapılması oldukça önemlidir. 

Sabun paketleme işlemleri diğer paketlemelerde olduğu gibi düz ve standart değil biraz daha estetik görüntüler oluşturacak şekillerde yapılmaktadır. Bu nedenle el becerisi olanlara yönelik bir iş olduğu bilinmektedir. 

Sabun paketleme işlemlerinde aynı zamanda firmaların belirlemiş oldukları etiketleme işlemlerinin de yapılması talebi söz konusu olabilmektedir. Bunun için firmalar tarafından etiketler temin edilmekte ve bu etiketlerin de uygun konumlara yapıştırılarak paketlemenin hazır hale getirilmesi firma tarafından beklenmektedir. 

Evde Kına Paketleme İşi

Evde kına paketleme işi organizasyon firmaları tarafından verilmekte olan bir iştir. Kına geceleri ya da sünnet törenleri için kullanılmakta olan paketlenmiş kınalarda sayı ve miktar oldukça önemlidir. 

Organizasyon firmaları tarafından belirlenen adetlerde paketleme yapılmasının yanı sıra paketlerin içerisinde yer alan kına miktarlarının da buna göre belirlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle kına paketleme işinin yapılmasından önce sayılar hakkında bilgi alınması gerekmektedir. 

Kına paketleme işleri yapılırken aynı zamanda titizlik ile çalışılması gerekmektedir. Bu nedenle gerekli şirket ya da firmalar ile görüşme yapıldıktan sonra eldiven ve benzeri malzemeler temin edilerek bir çalışma sağlanması gerekmektedir. 

Kına paketleme işleri yapılırken hızı olmak da önemlidir. Ne kadar çok paketleme yapılırsa o kadar çok kazanç elde edileceği için firma tarafından anlaşılan sayıların tamamlanması önemli olmaktadır. 

Evde Kürdan Paketleme İşi 

Evde kürdan paketleme işi özellikle malzemelerin küçük olmasından kaynaklı olarak diğer işlere göre daha zahmetli olabilmektedir. Fakat kürdan paketleme işlemlerinde yalnızca sayıya göre bir paketleme yapılacağı için ayrı bir tasnif işlemi gerektirmemektedir. Bu nedenle hızlı olunması ve daha çok kazanç elde edilmesi de kolay olan bir paketleme işidir. Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin öncelikle hangi ürün üzerinden bir paketleme yapacağına karar vermesi ve bunun akabinde gerekli görülen başvuru adımlarını takip etmesi gerekmektedir. Başvuru süreçlerinin sonrasında ise uygun bulunulması halinde şirket birimleri tarafından iletişime geçilerek paketleme işlemlerine hemen başlanması sağlanabilmektedir.


Sponsorlu Bağlantılar

379 Yorum - “Evde Paketleme İşleriyle Para Kazanmak

 1. Arzu Vuran dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Filiz arad dedi ki:

  İyi geveler bende kalem silgi paketlemek istiyorum eşim tek çalışıyor kira çok yüksek olduk yetisemiyor

 3. Hatice Özdemir dedi ki:

  Bende evde plastik bardak paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Leyla Şahan dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 5. Dilek dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum.

 6. Fatma dedi ki:

  Erhaba bende ev hanımıyım paraya ihtiyacım var el becerim vardır paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Kadriye dedi ki:

  Merhaba bende evden çalışmak ve gelir elde etmek istiyorum çünki engelli babam var ve ona bakıyorum çalışamıyorum yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin.

 8. Yazgül dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 9. Evşen erol dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 10. Fatma sonkaya dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz evde toplam 3 bayan paketleme işi yapmak istiyoruz. Buyukçekmece/ İstanbul

 11. Nilgün Erdoğdu dedi ki:

  Ev hanımıyım İstanbul sarı gazide ikamet ediyorum paketleme işi yaptım

 12. Züleyha dedi ki:

  Merhaba ben Rize merkez de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler

 13. Ezgi dedi ki:

  İşe ihtiyacım var paketleme işi yapabilirim yardımcı olur musunuz

 14. FATİH dedi ki:

  merhaba ben acil paketleme işi istiyorum çok ihtiyacim var iyi günler..

 15. Nurgül dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum tabi gır gır geçmiyor sanız.bana da geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Filiz Ünlü dedi ki:

   Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum ne yapmalıyım

 16. Eda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum el yatkınlığım var

 17. Ferda Kolonkaya dedi ki:

  Emekli bir bayanım…Takı işlerinle de uğraştığım için paketleme işlerine elim yatkındır.Her türlü paketleme işlerini yapabilirim ama özellikle de balon,kalem-silgi veya kına paketlemeyi tercih ederim.Bu konuda geri dönüşüm sağlarsanız sevinirim.

 18. Nurşen yetim dedi ki:

  Çok ihtiyacım var paketleme işi istiyorum İstanbul’da ikamet ediyorum

 19. Özlem dedi ki:

  Bende iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 20. Sibel dedi ki:

  Ben Sibel Ankara yenimahalle de oturuyorum evde paketleme işi almak istiyorum

 21. Sibel dedi ki:

  Evde paketleme işi almak istiyorum

 22. Nejla Satılmış dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum.

 23. Mesut dedi ki:

  Selam kolay gelsin. Evde paketleme yapmak istiyorum.

 24. Aysun baddal dedi ki:

  Merhaba her iş gelir elimden paketleme yapmak istiyorum İstanbul Beykoz’da oturuyorum

  1. Sümeyye dedi ki:

   Evde paketleme isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var elim cok hizlidir siparisleri tam zamaninda yetistiririm

 25. Erkan dedi ki:

  Evimiz geniş ve temiz bir işçilik yapıyoruz daha önceden yapmıştık 5 kişiyiz paketleme yaptıktan sonra geniş bir depomuz var orada biriktiriyoruz Kepez Antalya

 26. Ebru dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum eşimden ayriyim iki oğlum var onların eğitimleri için ev masrafları için ise ihtiyacm var lutfenn ararmisiniz

 27. Aynur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum zor durumdayım

  1. Şennur dedi ki:

   Bende paketleme işi istiyorum nasıl baş vuru yapcaz

 28. Işık Demir dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim dönüs yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 29. Ayşe dedi ki:

  Evde yapılabilen işler arıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 30. Derya dedi ki:

  Izmir bucadan ben derya çabuk ve hizliyim herturlu paketleme işlemini yaparim kayin valdemle evde is arıyorum dönüş olursa sevinirim.

 31. Hanife dedi ki:

  Bende bu işleri yapmak istiyorum kayseri kocasinan da oturuyorum

 32. Mehmet başar dedi ki:

  Slm ben antalyadan paketleme işini yapmaya karar verdim evim depolamayada uygun

 33. Hatıra lafyapan dedi ki:

  Benimde işe çok ehtiyacım var her türlü paketleme yapa bilirim

 34. Pınar Tozan dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 35. Sema dedi ki:

  Şuan çalışmıyorum hızlı ve pratiğim paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 36. Aytekin dedi ki:

  Bende ev de paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız çok yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkür ederim

 37. HAKAN dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparmısınız osmaniye

 38. Nazife yok dedi ki:

  Bende evde maketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 39. Mevlüde dedi ki:

  Ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum eğer bana yardımcı olursanız çok sevinirim çok ihtiyacım var

 40. Songül dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum İzmir’de oturuyorum

 41. Soner hasançebioğlu dedi ki:

  Evde paket işine bizde karı koca uygun görüldüğü taktirde talipliyiz.

 42. Melda dedi ki:

  Benim de ev de ek işe ihtiyacım var

 43. Yurdagül dedi ki:

  Lütfen bana yardım edermisiniz

 44. Yurdagül dedi ki:

  Eşim kredi ödüyor 4tane çocuğum var sıkışık durumdayım iş yapmak eşime yardımcı olmak istiyorum

 45. Leyla dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorym

 46. Harun Reşit Birbilen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum pandemi dolayısıyla maddi problem yaşamaktayım

 47. Beren dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum işe
  İhtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Sema dedi ki:

   Şuan çalışmıyorum hızlı ve pratiğim paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Serpik dedi ki:

   Evde paketleme yapmak istiyorhm

 48. Şule dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 49. Duygu dedi ki:

  İzmirdeym . Evde paketleme işi arıyorum öğrenciyim

 50. Nazlı dedi ki:

  Merhaba ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var 2 çocugum var borçların var.

  1. Mediha dedi ki:

   Evde Paketleme işi yapmak istiyorum

 51. Recep dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevirim

 52. Songül dedi ki:

  Benimde işe çok ihtiyacı var evde yapabileceğim ne olursa yaparım

 53. Hacer dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 54. Selda dedi ki:

  Evde ek ise ihtiyacım var

 55. Elif yildirim dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum daha once yaptim şuan calismiyorum ise ihtiyaçim var ilgilenirseniz sevinirim

 56. Ömer dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum.

 57. Aynur dedi ki:

  Merabalar ben kirada oturuyorum işe ihtiyacım var ne olsa yaparım yardımcı olun lurfen

  1. Necip demir dedi ki:

   Engelliyim bütün gün evdeyim evde yapabılecegım işlere ihtiyacım var lutfen yardımcı olun

 58. Gül dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 59. Gül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Fehmi dedi ki:

   Evde paketleme işi yapabilirim, ilgili firma yada kişi irtibat kurarsa sevinirim. İskenderun.

 60. gönül dedi ki:

  mrb paketleme işi almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 61. Kadriye dedi ki:

  2 tane çocuğum var onlarin ihtiyaçlarını karşılayabilmem icin işi ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum lütfen bu işe cook ihtiyacım var bna yardim edin bende yapmak istiyorum lütfen lütfen 🙏🙏

 62. Derya Yasemin Binici dedi ki:

  İstanbul avcılar da oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 63. Duygu dedi ki:

  Evde bardak.eldiven.kalem sılgı acıcak paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lutfen

  1. Aynur dedi ki:

   Meraba benim ise ihtiyacimvar ne olursa yaparım kirada oturuyorum evime katkıda bulunmak istiyorum

 64. Semra baran dedi ki:

  Bende bu işleri yapmak istiyorum arkadaşlar dönüş alan oldumu

 65. Yaşar Sezai sarı dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum bilgilerinize İstanbul’da oturuyorum Kağıthane ilçesinde

 66. Gülay sonyurt dedi ki:

  Merhaba Evde her türlü çeşit paketleme işi yapabilirim aynı zamanda 3 kişiyiz hızlı ve düzenli iş Çıkarırız teşekkürler.

  1. Mevlüde dedi ki:

   Ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum eğer bana yardımcı olursanız çok sevinirim çok ihtiyacım var

 67. Nazife dedi ki:

  Selam evde paketleme ben isterim yaparım becerim

  1. Rabia dedi ki:

   Evde paketleme yapmak istiyorum paraya ihtiyacım var

 68. Şerife keklikci dedi ki:

  Konyada oturuyom paketleme işi yapmak istiyorum hangi paketleme olursa yaparım

 69. Filiz dedi ki:

  İhtiyacım var her tür paket işi yaparım

 70. Ruken dedi ki:

  Babamın ameliyat parasını denkleştirmem gerekiyor ve lise öğrencisiyim lütfen bu yaptığım yoruma dönüt yapın.

 71. Aslı dedi ki:

  Eşim ile paketleme işi yapmak istiyoruz

 72. Nurhayat dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş arıyorum yazdığım hiçbir yerden dönüş olmadı dönüş yapilan varmı acaba bilgilendirirseniz sevinirim

 73. Elif Taş dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var malum pandemi den dolayı çalışamıyorum gerçekten her türlü paketleme yapabilirim elemanlarım da hazır inşallah geri dönüş yaparsınız.

 74. Gülçin Çelik. dedi ki:

  Uşak içinde oturuyorum.Ev hanımıyım.Bu işe çok ihtiyacım var. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

  1. Barış Atik dedi ki:

   Paketleme yapmak istiyorum İSTANBUL Sarıyer

 75. Vesile Batur l dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum esim asker yardımcı olursanız sevinirim

 76. Mihriban dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İş verenin dikkatine!!

 77. Sema Kaya dedi ki:

  Ankarada oturuyorum paketleme işi istiyorum

 78. Ezgi dedi ki:

  Adanada oturuyorum iş istiyorum çok ihtiyacım var

 79. Vahab dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum evde 4 kişi bu işi yapabiliriz dönüş yaparsınız çok sevinirim

  1. Hilal Erbatu dedi ki:

   Ben ev hanımıyım evde paketleme işi istiyorum

 80. Embiye dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim ( çorap,mandal,mum,balon,kolonya,sabun,kalem setleri,cetvel setleri v.b) verilen işler zamanında teslim edilecektir. (Sadece Bursa’da Iş yapıyorum) Acil ihtiyacım var!!

 81. Fatma Çakmak dedi ki:

  Bende paketleme isi yapmak istiyorum. Hangisi oldugu farketmez hepsini yapabilirim.

  1. Zehra Arslan dedi ki:

   Üç çocuk okutuyorumm evde paketleme yapmak istiylrumm

 82. Ayşegül Karaoğlu Gencer dedi ki:

  İzmir de yaşıyorum yeni doğmuş bebeğim var çalışamıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 83. Maya dedi ki:

  Ev hanımıyım becerikliyim kendime güveniyorum,eve gönderilen bütün işleri yaparım.donerseniz sevinirim.

 84. Melike dedi ki:

  evde her türlü paketleme işini yaparım size nasıl ulaşa bilirim

  1. Ahmet anil dedi ki:

   Denizli merkez evdecpaketleme işi yaparim

 85. elif yağız dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olun rr

 86. Bilcan dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabilirim Erzurum’da yaşıyorum teşekkürler…

 87. Canan dedi ki:

  Sakarya da yaşıyorum ev hanımıyım evde her türlü paketleme işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 88. Fatma uzkan dedi ki:

  İstanbul Esenyurta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum birçok iş yaptım elim yatkındır ve hızlıdır lütfen yardımcı olurmusunuz geri dönüş lütfen

 89. Admina dedi ki:

  Cekmekoyden yaziuom evde is istiyom nsl iletisime gecebklirm size

 90. Hacı dedi ki:

  Acil evde paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 91. Fatma dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız

 92. Aslı sener dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım va

 93. Cansu Dadak dedi ki:

  Amasya evde paketleme işi istiyorum 2 çocuk annesiyim

 94. Melek dedi ki:

  Artvin murgul da iş istiyorum

 95. Tuba dedi ki:

  Merhaba adım Tuba İstanbul Pendik’te yaşıyorum 4 çocuğum var evde paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 96. Tuba dedi ki:

  Merhaba adım Tuba 4 cücük annesiyim dışarda çalışmadığım için evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. İnci Zinnur dedi ki:

   Profosyonel ve Özenli Paketleme işi yapılır..

 97. Aygül dedi ki:

  Evde paketlemeyapmak iş istiyorum

 98. Suna dedi ki:

  Selamlar ekibimle beraber paketleme işi yapmak istiyorum rica etsem bana dönermisiniz🙂

 99. Vesile dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak osdiyorum

 100. Hava dedi ki:

  2 çocuğum var yetişemiyoruz ekiple beraber evde ek is yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusumuz kayseri incesi

 101. Asiye dedi ki:

  İşe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 102. Saliha dedi ki:

  Diyarbakır’dayim daha öncede hediyelik kutu yaptım elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 103. Ensar dedi ki:

  Sakarya Adapazarı evde paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 104. Hatice dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum

 105. Perihan dedi ki:

  Pandemi nedeniyle evde kaldık bende evde paket yapmak istiyorum balıkesir ayvalik

 106. Aysel dedi ki:

  Benim ise çok ihtiyacım var kiradayim heran evden atila bilirim lütfen ne paketleme olursa olsun yaparım

 107. Turgay demirtaş dedi ki:

  Samsun evde paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacım var

 108. Yeşim dedi ki:

  Manisa da yaşıyorum üniversite öğrencisi iki çocuğum var ek iş yapmak istiyorum paketleme işi

 109. Gizem dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Paketleme tecrübem var. 2kişi seri bir şekilde paketleme yapabiliriz. İzmirde oturuyorum. Dönüş l yaparsanız sevinirim

 110. Filiz dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum benimde cok ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

 111. Hatice gires dedi ki:

  Sivas Divriği deyim evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 112. Ebru dedi ki:

  Evde paketleme işiniz varsa yapıyoruz

 113. Ebru dağ dedi ki:

  Paketleme işiniz varsa yapıyoruz çok ihtiyacımız var

 114. Leman dedi ki:

  Hataydan paketleme işi istiyorum elim yatkındır bu işe ihtiyacım var

 115. Çiğdem dedi ki:

  Ev hanımıyım esımde kıs sartlarından dolayı calısamıyor evde ıs arıyorum elim hızlıdır birkaç ev işinde tecrübeliğim var ne iş olursa yaparım kalabalığız yaparız cocuklarımın okulu var ve ihtiyaçları da var yetişemiyoruz ve evde iş ıstıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım

 116. Kübra yigit dedi ki:

  O kadar çok istek var ki gerçekten geri dönüş alan var mı?

 117. Tuğba dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun Kocaeli Darıcadan yazıyorum

 118. Müberra Karakaya dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum, ne iş olsa yaparım lütfen yardımcı olun, Ankara Altındağdayım

 119. Elif dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum 4 ekip ile birlikle yardımcı olursanız sevinirim

  1. Sümeyye dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapar mısınız

 120. Hulya dedi ki:

  Merhaba ben eskisehirdeyim.Paketleme işi arıyorum ne olursa farketmez.Elim hızlıdır istenilen zamanda teslim edebilirim.Donus yaparsanız sevinirim.

  1. Esen şahin dedi ki:

   evde paketleme isi yapmak istiyorum Cok ihtiyacim var lutfen yardim donus yapn

 121. Hikmet Eroğlu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfennn🙏🙏🙏

 122. Hakan dedi ki:

  Çok ihtiyacım var işe geri dönerseniz sevinirim

  1. Ayse Aktaş dedi ki:

   Paketleme yapmak istiyorum acil ihtiyacım var

 123. Ülker bayrak dedi ki:

  Evde paket işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 124. Derya Ünver dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  ~Trabzon

 125. Gökhan dedi ki:

  İşe ihtiyacımız var benle eşim evde ek iş arıyom paketleme işi yardımcı olurmusun uz lütfen mersin Tarsus ta ikamet ediyoruz

 126. Medine sert dedi ki:

  İş istiyorum

  1. hakan türköz dedi ki:

   emekliyim evde paket işi arıyorum

 127. Hüseyin çelik dedi ki:

  Ben Samsun’da oturuyom evde istiyorum yadim edin

 128. Hatice dedi ki:

  Merhaba evde çalışmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  1. havva demircan dedi ki:

   İstanbul Sancaktepe’de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum Yardımcı olur musunuz

 129. Gülçin Çelik. dedi ki:

  Uşakta oturuyorum ev hanımıyım.paketleme işine ihtiyacım var.

 130. Kadriye uçar dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bu ise ihtiyacım var ne o olursa yaparım lütfen yardımcı olurmusunuz

 131. Biseng dedi ki:

  İş çok ihtiyacım var geri dönüş yapın

 132. Çiğdem dedi ki:

  Şu zor geçen günlerde evde paketleme işi yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek firmalardan cevap ve destek bekliyoruz sakarya adapazarinda oturuyorum

 133. Irmak Günay dedi ki:

  Arkadaşlar gerçekten böyle yorum yapıyoruz ya dönüş yapılanınız varmı acaba bende istiyorum bu işinuzum zamandıensürekli yazıyorum bir kere bile kimse dönmedi

 134. Rukiye dedi ki:

  Aydın köşkte oturuyorum bir buçuk yaşında bir çocuğum var bırakacak kimsem olmadığı için işe gidemiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 135. Busenur dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi arıyorum durumum cok kötü 2 aylık bebeğim var maması ve bezini alamiyorum lütfen geri dönüş yapmanızı bekliyorum

 136. İç ses dedi ki:

  İstanbul Beyoğlu’nda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 137. Nazlı dedi ki:

  Eve paketleme işi istiyorum

 138. Tülay dedi ki:

  Samsun’da oturuyorum paketleme işi istiyorum çocuklarımın ihtiyaçları için

 139. Demet dedi ki:

  Ev hanımıyım yukarıda yazılan paketleme işlerinin hepsini yapabilirim elim hızlı ve sorumluluk sahıbıyım zamanında istenilen sayıda teslim ederim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 140. Salihe dedi ki:

  Saliha ben istabul Beykoz’da oturuyorum evde Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim hayırlı günler

 141. Zeynep yilmaz dedi ki:

  İyi günler ek iş istiyorum ne iş olursa yapa bilirim lütfen yardımcı olun

 142. Gülden dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ihtiyacı olmayan yazmıyordur sanırım

 143. Yunus dedi ki:

  Merhabalar ben Denizli Merkezefendi de oturuyorum evde pakketleme işini istiyorum

 144. Gülşen dedi ki:

  Merhaba evde balon paketleme işi benim için ideal. Ev hanımıyım maddi dururumum kötü. Bu işe çok ihtiyacım var geri dönüşünüzü bekliyorum. İstanbul/Şirinevler

 145. Fatih Yıldırım dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 146. muhammet kutlu dedi ki:

  Erzurumda yaşıyorum.evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 147. Hülya fıdıkçı dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 148. Pınar dedi ki:

  Evde paketleme isine ihtiyacimiz var gercekten 26 yasindayim ankara kecioren de oturuyorum dönüş yapilirsa seviniriz her turlu paeketleme isini yaparim zamaninda teslim ederim

 149. Leyla dedi ki:

  Evde paket işi istiyorum bahçelievler istanbul

 150. Sinem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkın ve hızlıyımdır çocuklarıma ve anneme bakmaktayım o yüzde çalışamıyorum evime katkıda bulunmak istiyorum çok ihtiyacım var bana bir dönüş yaparsanız sevinirim gerçekten çok ama çok ihtiyacım var sizden haber bekliyorum

 151. Sahire Demirtaş dedi ki:

  Paketleme işini yapabilirim Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 152. Züleyha dedi ki:

  5cocuk annesiyim pandemiden dolayı eşim çalışmıyor sizden ricam paketleme işi istiyorum çok ihtiyacımız var

  1. Suna dedi ki:

   Merhaba bursada yaşıyorum paketleme işi istiyorum daha önce tekstilde çalıştım elim yatkın

 153. Neşe dedi ki:

  Yeni evliyim ihtiyaçlarım olduğu için paketleme işi istiyorum evlenmeden önce de yapıyodum ztn zor olmaz bana

 154. Ekim dedi ki:

  Ev hanımıyım pandemiden dolayı eşim ve ben çalışamıyoruz ev paketleme işi almak istiyorum

  1. Tülay şahin dedi ki:

   Paketleme işlerinde neden kapora istiyorlar eşim ve ben yapmak istiyoruz ama para talep ettiklerinde dolandırılmaktan açıkca korkuyorum ciddi iş verenler varmı

 155. Nemide dedi ki:

  Evde paketlemek yapmak istiyorum Bursa’da yaşıyorum

 156. Aybaniz dedi ki:

  Üsküdar İstanbul evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum işimde sorumluyum

 157. Ayşe Duman dedi ki:

  Evde paketleme evde iş istiyorum acil donuslerinizi bekliyorum.Ankara Mamak

 158. Lale dedi ki:

  Adım lale temiz samsunda yaşıyorum 21 yaşındayım evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapıp ilgilenirseniz sevinirim

 159. dilek dedi ki:

  Ben bodruma otuyorum babala kaliy ev ek îs istiyorum esimde ayirildim ondan ihtiyacim var madrum onda

 160. Buse Nazlı dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz

 161. Meral dedi ki:

  Evde paketleme istiyorum yardım edebilirseniz sevinirim

  1. Fadime dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 162. Şükran dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Ataşehir bilgi

 163. Muhammed Bilal dedi ki:

  Bende kına paketleme işi istiyorum.

 164. Kader dedi ki:

  Acil iş arıyorum Eskişehir’de yaşıyorum

 165. Meryem dedi ki:

  Ankara’daym her türlü paketleme işini özenle yaparim

 166. Ebru dağ dedi ki:

  Paketleme işiniz varsa yapıyoruz

 167. Nurten kapucu dedi ki:

  Evde paketleme işi yPmK istiyorum

  1. Rojda dedi ki:

   Istanbul anadolu yakasında oturuyorum her türlü paketleme işi arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 168. Hicran dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim Kocaeli Derince

 169. Serap Düzgün dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 170. demet dedi ki:

  Paketleme yapmak istiyorum zamanında teslim ederim 27 yaşındayım istanbulda oturuyorum

 171. Dilek ekinci dedi ki:

  Merhaba koracım var karı koca çalışıyorlar evde iş imkanı saglayabilirmiyiz

 172. şükran dedi ki:

  ataşehir paketleme işi istiyorum dort kişiyiz lutfen

 173. şükran dedi ki:

  pakteleme işi istiyorum ataşehir

 174. şükran dedi ki:

  merhaba evde pakteleme işi istiyorum ataşehir

 175. Meryem Erçelik dedi ki:

  Gerçekten bu işe ihtiyacım var işsizim iş arıyorum hiç bir başvurudan cevap gelmiyor lütfen sizden cevap gelsin daha önce de bu tür işler yaptım kendime güveniyorum nolursunuz bi cevap gelsin

 176. Meryem Erçelik dedi ki:

  Gerçekten bu işe çok ihtiyacımız var işsizim iş arıyorum hiç bir başvurudan cevap gelmiyor lütfen sizden cevap gelsin daha önce bu tür işler yaptım kendime güveniyorum nolursunuz bi cevap gelsin

 177. RABIA TIMUR dedi ki:

  ßuan biraz sıkıntılı bir dönem geçiriyorum evde paketleme işi yaparım elim hızlıdır.Becerikli bir anneyim çocuklar için uğraşıyorum .Bana dönüş yaparsanız sevinirim.Haber bekliyorum

 178. Züleyha dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum İstanbul esenyurttayim lütfen yardımcı olun iki yavrum var ben tek başına bakiyorum çok ihtiyacım var geri dönüş yapın ne olur Allah rızası için

 179. sevinç dedi ki:

  bende evde iş istiyorum lütfen dönüş yazarmisiniz

 180. Zahide demir dedi ki:

  Çocuklarıma bakıyorum yiyeceklerini karşılamak için evde paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yaparmısınız

 181. Fatma çelik dedi ki:

  Samsunda oturuyorum evde paketleme istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 182. Adem dedi ki:

  İstanbul Bağcilar
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 183. Sibel dedi ki:

  Evde paketleme isi istoyorum ne is olsa yaparm daha öncede yaptm lütfen bilgi verrmisiniz diyarbakirda oturuyorum

 184. Hatice unal dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun

 185. Şaziye dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 186. Naime biçim dedi ki:

  Kızımla beraber birlikte yapacagız sorunsuz geri teslim ederiz ürünleri şüpheniz olmasın geri dönüş bekliyorum teşekür ederim

 187. Aleyna Yavuz dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum Manisa

 188. Gülcan dedi ki:

  Merhaba bodrumda oturuyorum ben evde ek iş istiyorum ne olursa yaparım paketleme işi ben kirada oturuyoru yardımcı olursanız sevinirim

 189. Cemre dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 190. sadeg tetarcheh dedi ki:

  merhaba istanbul, kağıthane oturuyorum, evde paketleme iş istiyorum

 191. Mürüvvet caglayan dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var yardımcı olurmuusnuz

 192. Aygül dedi ki:

  İhtiyaç iş var yardımcı olursanız çok sevinirim

 193. Sevval dedi ki:

  Evde çalışmak için iş varsa eğer banada yardımcı olur musunuz 4 çocuğum var 1 tek esim çalışıyor yardımcı olabilecek bi firma var mi ankarada oturuyotum

 194. HATİCE KÜPELİ dedi ki:

  işe ihtiyacım var evde paketleme yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim küçük çocuğum var o yüzden evden çalışmak istiyorum

 195. Döndü aktepe dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum 20 yaşındayım AYDIN MERKEZ

 196. Melike Küyük dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ankara yenikentteyim acil dönüş yaparsanız sevinirim işe çok ihtiyacım var

 197. Rukiye dedi ki:

  Eşim çalışmıyor çocuğum var evde paketleme işi istiyorum

 198. Gülay dedi ki:

  Paketleme işine ihtiyacım var. Ist., Üsküdar’da oturuyorum.

 199. Aynur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum mumkunmu acaba

 200. Şükran çakıroğlu dedi ki:

  İstanbul yenibosnadan yazıyorum
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 201. Rukiye dedi ki:

  Ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum. Tecrübem var ulaşırsanız sevinirim

 202. Fatma ünlüler dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 203. Hatice dedi ki:

  Evde bardak paketleme işi yapmak istiyorum dönük yaparsanız sevinirim.

 204. Fatma çelik dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum kına olur yada pilastik olur neolursa ihtiyacım var samsunda oturuyorum

 205. Halime Akyüz dedi ki:

  Evde paketleme işini yapmak istiyorum. Pratik biri olduğum için zorlanacağımı sanmıyorum. Ayrıca önceki işimden dolayında tecrübeliyim.

 206. tennur kavak dedi ki:

  acil ise ihtiyacım var adim tennur yasim 35 lüleburgaz

 207. tennur kavak dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum. lüleburgazdan yaşım 35
  adim tennur lutfen bir han önce haber verin.

 208. Serpil Tilkioğlu dedi ki:

  Evet bu seceneklere baktığimizda uygun olabilir diyoruz ama firmalara nasil ulaşacağımızı bilmiyoruz yada kapora istiyorlar. İnsanlar ustune para verecekse niye is istesin is verenler zaten verdikleri adresi biliyorlar kime güvenmeyip kapora istiyorlar.tabi ortada gercek bir firma var ise.bende ist. Zeytinburnunda yaşiyorum evde paketleme işi bnde almak istiyorum veren firmalar varsa kapora adı altinda bir para istemiyorlarsa seve seve iş alırız

 209. Didem dedi ki:

  Merhabalar adım didem. Bi tane 5 yaşında oğlum.var. eşim pandemiden dolayı işsiz. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Lütfen dönüş sağlayın. Çok ihtiyacımız var .

 210. Elif dedi ki:

  Samsun Bafra oturuyorum paketleme işi ıstıyorum

 211. Derya dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyoruz Kocaeli körfez oturuyoruz

 212. Gülsüm kavsara dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum paraya ihtiyacım var

 213. Fadime Karaer dedi ki:

  Merhaba ev hanimiyim5cocugum var eşim mevsimlik işçi kışın çalışamıyor maddi durumumuz iyi olmadığı için bende başvuru yapmak istedim dönüş yaparsanız nsevinirim

 214. Bedriye dedi ki:

  Evde paketle yapmak istiyorum iki yetim bakıyorum hiç gelir yok iş bulamıyorum coronadan dolayı çok acil bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim evimde paketleme işini istediğiniz performansta yapabilirim tşk ederim
  Karabağlar/İzmir /Yeşilyurt ta oturuyorum cidden çok zor durumdayım.

 215. Behiye bekler dedi ki:

  Koyde oturuyorum herhangi bir gelirim yok evde iş istiyorum

 216. Meryem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın önceden tecrübem var istanbulda yaptım şuan ankara batikentte oturuyorum

 217. Muhterem dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum işe ihtiyacım var atarsanız sevinirim

 218. Şerife Erkan dedi ki:

  Istanbul pendik kaynarca oturmaktayım evde pilastik bardak posetleme işi yapmak istiyorum cvp verirseniz minnettar kalıcam acil işe ihtiyacim var var

 219. Muhammed dedi ki:

  Evdeki bayanlar için evde paketleme işi istiyorum yer (istanbul Bağcılar )

 220. Suna dedi ki:

  Evde paketleme is aramaktayım

 221. Medine dedi ki:

  Merhaba bu iş ile ilgini bilgi almak istiyorum evde iş yapmak istiyorum

 222. Ayşenur dedi ki:

  Merhabalar … olumlu olumsuz dönüş yaparsanız çok sevirinim. Evde paketleme işi hakkında bilgi almak ve paketleme yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız iyi olur ..

 223. Semra dedi ki:

  Beykozda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum..cocugum okula baslayacak işe ihtiyacim var.

 224. Sevgi dedi ki:

  Acil iş ihtiyacım var lütfen duyarlı olun

 225. Hilal dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 226. Bahar dedi ki:

  Annemle birlikte işe ihtiyacımız var durumumuz iyi değil babam tek çalışıyor annemle birlikte babama yardım etmek istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok kutlu oluruz şimdiden teşekkürler

 227. Özge nargüner dedi ki:

  Elim hızlıdır her türlü paketleme işini yapabilirim bu işe ihtiyacım var

 228. Sevilay dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum elim seridir olumlu olumsuz dönüş yapın lütfen cumhuriyet mah. Esenyurtta oturuyorum

 229. Elif guzel dedi ki:

  İş imkani istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

 230. Başak arslan dedi ki:

  Evde paketleme isi ıstiyorum beykozda oturuyorum

 231. Sevda dedi ki:

  Merhab eve ek iş istiyorum

  1. Halime. Akyüz dedi ki:

   Evde paketleme. İş istiyorum. Elim pıratik. Ve işimi. Düzgün yaparım

 232. fayize Demir dedi ki:

  Benim eşim çalışmıyor durumdayım evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geridunus yaparsanız çok sevinirim

 233. fayize Demir dedi ki:

  Ev de paketleme işi yapmak istiyorum lütfen benim ise çok acil ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 234. Hilal dedi ki:

  Evde yapabileceğim bir iş istiyorum ne iş olursa yaparım elim çabuktur ve titizimdir

 235. Dilek Sevinç dedi ki:

  Eskişehir evde paketleme ii istiyorum

  1. Mizgin AÇIKGÖZ dedi ki:

   Çok ihtiyacım var lütfen bende evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  2. Züleyha Diler dedi ki:

   Oğlumla birlikte kirada oturuyorum zor durumdayım paketleme işi istiyoum izmir kemalpasa yiz.

 236. Şükran dedi ki:

  Evde iş yapıp aile bütçesine destek olmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Bhabha dedi ki:

   Telefon numarası yok mu acaba bir de maaşlar ne kadar

 237. Nesibe dedi ki:

  İncirliova da evde paketleme işi arıyorum

 238. Fatma dedi ki:

  Ev hanımıyım, evde paketleme işi yapmak istiyorum.Adana/Seyhan

 239. Sevgi dedi ki:

  Gaziantep merkez evde paketleme yapmak istiyorum

 240. Gözde dedi ki:

  Paketleme işi istiyorm elim çabuktur temiz çalısırım evliyim maddi açıdan eşime destek amaçlı ihtiyacım var bnim için önemli lütfen geri dönüş sağlayın

 241. Nuran dedi ki:

  Bende evde n çalışmak isterim elim cok hızlıdır

 242. Sezer dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Olumlu yada olumsuz haber bekliyorum sizden.

 243. Gamze korkmaz dedi ki:

  Mersin de ev de paketle gibi yapabileceğim ek iş istiyorum

 244. Nurcan Elkatmış dedi ki:

  Benim 4 tane çocuğum var evde paketleme yapmak istiyorum Bolu Merkez lütfen geri dönüş yapın

 245. Esat dedi ki:

  2 aydır işsizim ben ve eşim iş İSTİYORUM lütfen yardimci olun

  1. Hasan dedi ki:

   Evde paketleme yapmak istiyoruz İstanbul Maltepe

 246. Filiz dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum dönüş yapin

  1. sevinç dedi ki:

   bende evde iş istiyorum lütfen dönüş yazarmisiniz

 247. Ayşe Karapınar dedi ki:

  Merhaba tek maaş yetmiyor eşime destek olmak istiyorum paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Tuğçe dedi ki:

   Evde paketleme isi yapmak istiyorum
   Balıkesir Edremit

 248. Zübeyde Koparan dedi ki:

  Azimli çalışacak biriyim her türlü paketleme yaparm geri dönüş yapmanızı bekliyorum teşekkür ediyorum…

 249. Yağmur Yılmaz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 250. Sibel dedi ki:

  Pandemi sürecinde işsiz kaldım evde pakeyleme yapmak istiyorum

 251. Feyza Nur dedi ki:

  evde paketleme isi yapmak istiyorum

 252. Pınar dedi ki:

  Eşimle ek iş yapmak istiyoruz

 253. Mujde dedi ki:

  Paketleme işi yapmak.. istiyorum

 254. Nemide dedi ki:

  Evde bardak paketleme işi istiyorum elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 255. Eylem dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum hatayda yaşıyorum 41yaşındayım

 256. Zeynep dedi ki:

  Ben paketleme işi yapmak istiyorum lutfen bılgılendırırmısınız

 257. Vahide çağlayan dedi ki:

  Evde paketleme işi almak istiyorum bu işi çok iyi yapacağımı dusunuyorum

 258. Havva yurek dedi ki:

  5kisilik aileyiz evde paketleme işi yapabiliriz

 259. Ayşe dedi ki:

  19 yaşındayım Öğrenciyim Sürekli evdeyim Paketleme işi istiyorummm Lütfen yardımcı olun

 260. Zahide dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum..

 261. Dilara dedi ki:

  Is istiyorum cok ihtiyacim vr

 262. Dilara dedi ki:

  Is istiyorum cok ihtiyacim var lutfen yardim edin.

 263. Elif Nur dedi ki:

  4 yıllık üniversite mezunuyum fakat şuan pandemiden sebep işsizim. Daha önce yoğun tempoda çalıştığım için evde çalışmak daha verimli olacak benim için. Yeni evliyim ve evime destek olmak istiyorum. Geri dönüs yaparsanız çok sevinirim, iyi günler.

 264. Leyla dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 265. Zynp dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

  1. dilek dedi ki:

   Beni evde îs ismiyor ihtiyacim var

 266. Emine sak dedi ki:

  Ek işe ihtiyacim var lutfen geri dönüş yapilsin

 267. Fatma CAN dedi ki:

  Evde paketleme işi ariyorum

  1. Salice yeşim demir dedi ki:

   Her işi yaparım titiz yaparım durum çok kötü ne iş olursa yaparım benim işe çok ihtiyacım var buzdolabim doldurmak için

 268. Ayşegül Taygan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 269. İrem Naz dedi ki:

  Çok ihtiyacım var geri dönüş sağlarmısınız lütfen .

 270. İrem Naz dedi ki:

  Merhaba Ankara çankaya da ikamet ediyorum 21 yaşındayım pandemiden dolayı işsizim işe çok ihtiyacım var dönüş sağlarsanız çok teşekkür ederim.

 271. Hülya dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 272. Nur dedi ki:

  İşe ihtiyacim var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 273. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacım var.

 274. Feruza dedi ki:

  Merhabalar paketleme isi yapmak istiyoruz dönüş yaparseniz seviniriz teşekkürler 😶

 275. Büşra dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum lütfen dönüş olursa sevinirim.

 276. Emine çinici dedi ki:

  İzmir kemalpaşadan yazıyorum evde paketleme isi istiyorum lütfen geri dönüs yapın

 277. Müzeyyen yüksel dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önceden de tecrübem var geri dönüş yapılırsa sevinirim

 278. Mihriban dedi ki:

  Çok acil işe ihtiyacım var lütfen iki gün sörem var sizden haber bekliyorum babamın ilaçlarını almam gerekiyor lütfen geri dönüş yapın 🙏🙏

 279. Merve gümüş dedi ki:

  Evde paketle isi istiyorum . Cok ihtiyacim var . Geri donus yaparsaniz bilgi verirseniz sevinirim .

 280. Hatice Tütüncü dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapılır 2 çocuk annesiyim ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

 281. Gül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak ve aileme destek olmak istiyorum

 282. Rezan dedi ki:

  Ev hanımıyım evde boş vaktimi değerlendirmek istiyorum dönerseniz sevinirim

 283. Şenay duman dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum bircok işlerde iş deneyimim var biz dört kişilik bir ekibiz paketleme en başta enjeksiyon koton priz atölyesi gibi bir çok işlerde deneyimim çok ve şu an evde çalışmak istiyorum titiz çalışan biriyim cevabınızı bekliyorum

 284. Ümmühan D dedi ki:

  Bende yapmak istiyorum lütfen banada dönün ihtiyacımız var geri dönerseniz sevinirim

 285. Şerife bulu dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 286. Melek çaylak dedi ki:

  İstanbul Ümraniyedeyim evliyim 8 yaşında oğlum var. Evde ek iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 287. Sevda dedi ki:

  Yeni evlendim ankaraya yeni taşındık eşim serbest meslekte çalışıyor bende iş bulamiyorum evde paketleme iş istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim

 288. Berat keser dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

 289. BETÜL SIĞIRLILI dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum ailecek paraya ihtiyacımız var dönüş yapılırsa çok seviniriz

 290. Duygu dedi ki:

  Adım duygu tekirdağ malkarada yaşıyorum 3 kişlik ekibimiz var elimiz yatkın ve tecrübeliyiz ailem pandemi döneminde çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim.

 291. Duygu dedi ki:

  Yaşım genç pratik ve hızlıyım ayrıca el becerim yüksek pandemi döneminde bu işe ihtiyacım var.

 292. Halime dedi ki:

  Bende evde paketleme işi istiyorum

 293. Latife göçmen dedi ki:

  Bende evime destek olmak istiyorum eşim ücretsiz izne ayrıldı korona yüzünden herhangi bi gelirim yok lütfen dönüş yapın

 294. şevin tosun dedi ki:

  çok ihtiyacım var ödeme her şekilde olabildi bu işi daha önce yaptım bu konuda tecrübeliyim paketleme işi yapmak istiorum diyarbakırda yaşıyorum yanıt verirseniz çok mutlu olurum

 295. Aloer dedi ki:

  İş imkani istiyorum ev icin

 296. Damla dedi ki:

  Ben evde paketleme işi yapnak istiyorum yardımcı olsa sevinitim

 297. Neslihan Özdemir dedi ki:

  Benimde evde paketleme işine çok ihtiyacım var. Küçük bir kızım var eşimi kaybettim.

 298. Şaban dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursaniniz duamızı alırsınız ne diyelim.

 299. Şaban dedi ki:

  Bende evde paket işi istiyorum

 300. Meral dedi ki:

  Çalışmıyorum gelirim yok benim ihtiyacım var bu işe sabun barda kalem elim hzlı yaparım lütfen geri dönerseniz dua ederim

 301. Aygül dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim evliyim bir tane 2 yasunda oğlum var onun ihtiyaçlarını karşılamak için istiyorum

 302. Mirzayev Asadullo dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ İSTİYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM.

 303. şenay dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapılsın

 304. Fatih dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum bilgi verirmisiniz

 305. Cennet dedi ki:

  Evde paketleme îsî istiyorum eşîm calılısiyor ben rahatsîzîm çalışamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Burcu dedi ki:

   Evde paketleme işi istiyorum ev hanımıyım

 306. Yldz dedi ki:

  Tekirdağ merkez evlere ek iş

 307. Murat dedi ki:

  İhtiyaç sahibiyim boş gereksinim var yardımcı olursanız sevinirim

 308. gülistan dedi ki:

  Benimde ise ihtiyacim var lutfen donuş yaparsaniz cok sevinirim iki tane cocugum var ve onlara bakmak zorundayim

 309. Sb dedi ki:

  Ev hanimiyim evde paketleme isi yapmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

 310. Evrim dedi ki:

  Merhaba manavgat ta yaşıyoruz iki cocuk annesi ev hanımıyım çok borcumuz var acil iş lazım bana lütfen yardımcı olurmusunuzz

 311. Çiğdem dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Sare dedi ki:

   Evde paketleme işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 312. Olcay Albayrak dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ İSTİYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM.

 313. Şahin dedi ki:

  bende paketleme işi yapmak istiyorum. ilginize şimdiden teşekkür ederim

 314. Ronahi dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum bana geri donus yaparsani sevinirim

 315. Ronahi dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

 316. Hatice İlkay TEPE dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim.

  1. Nurgül Baykalı dedi ki:

   Bende evde paketleme işi arıyorum kürdan,kalem,silgi veya balon paketleme işi arıyorum. Bu işlerden bir tanesine nasıl başvurabilirim acaba

 317. Özlem Uygun dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum evde çok ihtiyacım paraya nolur benide görün
  Konya Ilgın dan yazıyorum

 318. Mihriban dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 319. Aylin dedi ki:

  evde ek iş ıstiyorum yardımcı olur musunuz

  1. Fatih dedi ki:

   Bende paketleme işi yapmak istiyorum bilgi verirmisiniz

 320. Zynp dedi ki:

  Evde paketleme.isi istiyorum.lutfen geri donus yaparaaniz sevinirim

 321. Songj dedi ki:

  Paket leme işi yapabilirim geri dönüş lutfen

 322. Yeşim dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var evde paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız ilgilenirseniz sevinirim lütfen🙏

 323. Dönüş sağer dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 324. Neşe Temirci dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum olumlu yada olumsuz cevap verirseniz sevinirim.

 325. Şerife dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 326. Zeynep bilim dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum

 327. Seda dedi ki:

  Paketleme işini yapabilirim Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Döndü dedi ki:

   Paketleme isi istiyom dönüş yprsan sevirnm

 328. Ozlem ozturk dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum

  1. filiz göral dedi ki:

   paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Pınar dedi ki:

   Eşimle ek iş yapmak istiyoruz

 329. Nurcan yılmazlar dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum ilgilenirsiniz sevinirim

  1. Emin yeniturk dedi ki:

   Emekliyim evliyim esim ve ben mutfagimiza katki amacli evde paketleme islemi yapmak istiyoruz donerseniz sevinirim

   1. Selinay Özcan dedi ki:

    Evde paketleme işi istiyorum yardım edebilirseniz sevinirim.

    1. Nilgün dedi ki:

     Paketleme isi yapmak istiyorum

    2. Deniz dedi ki:

     Bende paketleme yapmak istiyorum atasehır ınonu mahallesı

   2. Hatice Özkan dedi ki:

    Selamünaleyküm bende ev hanımıyım her türlü paketleme işi yapabilirim. Yardımcı olur musunuz?

    1. Yasemin dedi ki:

     Bende paketleme işi yapmak istyorum Bursa osmangazi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir