Aktifbank ile Düşük Kredi Notuna 30 Bin Lira Kredi

Aktifbank’tan Düşük Kredi Notuna 30 Bin Lira İhtiyaç Kredisi –  Kredi notu herhalde hepimizin bankacılık adına en büyük sıkıntılarından birisi. Hatta belki de birinci sırada yer alıyor da diyebiliriz.Çünkü kredi alıp alamayacağımızı, hatta kredinin limitini bile belirleyen unsur. Bu zamanda kredisiz de olmuyor. Dünya kadar ihtiyacımız oluyor. Kimisi küçük, kimisi büyük. Ama bu ihtiyaçları karşılamak adına kredi çekmemiz gerekiyor. Kredi notu ise bazı zamanlar, bazı insanların önünde en büyük engel oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar
AKTİFBANK DÜŞÜK KREDİ NOTUNU DERT ETMİYOR

Vatandaş bu kadar krediye muhtaçken, sadece kredi notundan dolayı, ihtiyaç duyduğu nakit paraya kavuşamayacak mı? Aktifbank bu tabuyu yıkmış. Aylık düzenli gelirin var ise ve kredi sicilin de temiz ise düşük kredi notunu dert etme diyor. Tabi burada düşük kredi notundan kastım 0 ile 800 puan aralığı değil elbette. Buradakilerin neredeyse hepsi kara listeye girmiş ve kredi sicilini bozmuş kişiler oluyor. Bunlar çok riskli oluyor. Haliyle de kara listeye girenler 5 yıl boyunca kredi çekemiyorlar. Bu hususları en başta belirtmek istedim.

İNTERNETTEN ANINDA KREDİ FIRSATI

Aktifbank internetten anında kredi başvurusu yapabilme imkanı sunuyor. Bankaya gitme sıra girme gibi sıkıntılarınız olmuyor. Yapmanız gereken Aktif Bank’ın web sitesine girmek. Ardından da İnternetten kredi bölümünden başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor. Zaten 2 dakikada formu doldurup başvurunuzu yapıyorsunuz. Eğer Aktif Bank müşterisi iseniz krediniz 5 dakika da hesabınıza yatıyor. Yeni müşteri olacaksanız da kurye sizi bir hafta içerisinde ziyaret ediyor ve imzanızı aldığı anda paranız hesabınız yatıyor.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Şimdide en fazla merak edilen kredi özelliklerini hızlıca açıklamaya çalışalım. Bu kredi kampanyasında hayat sigortası yaptırma gibi bir zorunluluğunuz yok. Sadece binde beş oranında kredi tahsis ücreti ödersiniz. Aktifbank’tan alabileceğiniz minimum kredi tutarı 2.000 TL dir. Maksimum kredi tutarı ise 40.000 TL kadardır. En kısa kredi vadesi 3 ay ve en uzun kredi vadesi ise 60 aydır. Şimdide faiz oranlarından biraz söz edelim.

FAİZ ORANLARI NASIL?

Aktif Bank tüm kredi limitlerinde ve vadelerinde faiz oranını %1,89 olarak sabit tutmuş. Bu oran yüksek dediğinizi duyar gibiyim. Bende sizlere katılıyorum. Ama faiz oranı yüksek olsa da vatandaş büyük ilgi gösteriyor. Çünkü diğer bankalar düşük kredi notundan dolayı kredi vermezken, Aktif Bank veriyor. Kimisi kredi notunu yükseltmek için düşük limitli kredi çekiyor. Aylık düzenli ödemeler ile kredi notunu artırıyor. Kimisi de gerçekten ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kredi çekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar
ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI
 • Kredi Tutarı: 10.000 TL
 • Kredi Vadesi: 48 Ay
 • Kredi Faiz Oranı: %1,89
 • Taksit Tutarı: 344,05 TL
 • Tahsis Ücreti: 50 TL
 • Hayat Sigortası: Yok

 • Kredi Tutarı: 10.000 TL
 • Kredi Vadesi: 12 Ay
 • Kredi Faiz Oranı: %1,89
 • Taksit Tutarı: 961,23 TL
 • Tahsis Ücreti: 50 TL
 • Hayat Sigortası: Yok

Minimum Kredi Geri Ödeme Süresi 12 Ay, Maksimum Kredi Geri Ödeme Süresi 60 Ay olup; Bir yıla ait faiz oranı 22.68%, Tahsis Ücreti 50 TL, Maksimum Yıllık Faiz Oranı 32.1513% olarak belirlenmiştir.


Sponsorlu Bağlantılar

22 Yorum - “Aktifbank ile Düşük Kredi Notuna 30 Bin Lira Kredi

 1. Filiz dedi ki:

  Kredi notum çok düşük 30000 kredi ihtiyacım var nasıl alabilirim

 2. Murat dedi ki:

  Merhaba ben 15 20 bin TL kiredi çekmek istiyoRum nasıl başvuru yapabilirim

 3. Gülseren aydin dedi ki:

  Nasil kredi cekebilirim

 4. Selin dedi ki:

  Nasıl alabilir im 30000 tl ye ihtiyacım var dönüş sağlayabilie misiniz

 5. Aydemir yardim dedi ki:

  Takipteyim kredi kullanabilirmiyim

 6. Şükrü dedi ki:

  Başvuru formunu ulaşamıyorum. Ticaretten iflas ettim icra lık dosyalarından dolayı çalışamıyorum çaresizim kredi verme imkanınız varmı yardımcı olurmusuz

 7. Emin Ekmekci dedi ki:

  Borçlarınmın toplamını ödeyerek
  Tek bir yere borclanlmak amaçlı
  Sizden otuzbin tele kiredi talep
  Ediyorum.

 8. Nihan dedi ki:

  Kredi çekmek istiyorum 10000

 9. Murat dedi ki:

  Merhaba hayırlı günler 10.000 tl ihtiyacım var
  Olumlu veya Olumsuz cevap verirmisiniz

 10. sefer baykara dedi ki:

  emekli maaşım ptt alıyorum daha önce kredi kullandim baska kredi kredi kullanma şansım var midir maaşım müsait kredi kullanmak istiyorum lutfen buradan cevap almak istiyorum

 11. sefer baykara dedi ki:

  emekli maaşım ptt alıyorum daha önce kredi kullandim baska kredi kredi kullanma şansım var midir maaşım müsait

 12. Mehmet guler dedi ki:

  Kiredi notum dusuk15 bin ihtiyac kirediye ihtiyacim var

 13. Murat dedi ki:

  Acil 20.000tl krediye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 14. SADIK dedi ki:

  10000 tl 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum .. kredi notum çok düşük .. yasal takibim yok

 15. Teyfik dedi ki:

  Benim acilen 20.000tl ye ihtiyacım var puanım düşük çıkıyor bana nasıl yardımcı olabilirsiniz şimdiden teşekürler

 16. Oğlumun amaliyati için 30.000 ihtiyacın var yardımı olurmusunuz

 17. cem tufan dedi ki:

  Notunuz düşükse yasal ve idare takibiniz varsa hiç bir banka kredi vermez bunlar sahtekarlar

 18. mehmet baş dedi ki:

  ben tc vatandaşıyım 5 10 bi lira kredi alamıyorum tc bankalarından buraya da yalandan yazıyorum çünkü kimse bakmayacak olunmayacak sıradan bi vatandaşım ben 3 çocuklu bir babayim sizler için hiç bir önemi olmayan 10 bin belki benim hayatımı kurtaracak ama bunu anlayabilirsiniz ben ve benim gibi çok kişi vardır ya şurada bi vatandaş mesajı var şu yazıyı bi müdürüyle konusim acaba vatandaş haklı diyebilen hic mi duyarlı insanımız kalmadı acaba biz sadaka istemiyoruz aldığımızı son kuruşuna kadar öderiz hemde siz ne kadar ise derseniz biz cahili hesap yapmayız tefeci ne türedi ne saygilar

 19. Özkan kaya dedi ki:

  Nasıl başvuru yapabilirim kredi notum hiç yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir